Na jeden cykl (obrót) wizualizacji obrotowej składa się przynajmniej 30 klatek, w zależności od potrzeb klienta mogę wykonać ich więcej – uzyskamy wtedy lepsza płynność animacji obrotu. Takie zdjęcia obrotowe są bardzo dobrym sposobem prostej prezentacji interaktywnej produkowanego przez Państwa produktu. Istnieje również możliwość wykonania takiej interakcji dla prototypów jeszcze na etapie projektu, w przypadku gdy produkcja jednego egzemplarza i wykonanie serii zdjęć w studiu jest droższe od zasymulowania takiego wyglądu w programie trójwymiarowym.

Zakręć wirtualnym światem!

Największą zaletą wyrenderowanych w programie zdjęć jest brak potrzeby fizycznego dostarczenia mi produktu, wystarczą zdjęcia z każdej strony, albo rysunki techniczne. Szczególnie ważne jest to w przypadku obiektów wielkogabarytowych takich jak meble, gdy wynajęcie studia z tak dużą platformą obrotową i ludźmi do obsługi przekracza Państwa budżet, wtedy moja usługa jest o wiele tańszą alternatywą.

Zdjęcia obrotowe idealne dla sklepów internetowych

Ten rodzaj wizualizacji jest szczególnie polecany dla sklepów internetowych, gdzie ekspozycja towaru z każdej strony może zachęcić potencjalnego klienta.

Do osadzenia takiego obrotowego zdjęcia na stronie internetowej używam narzędzia 3D Rotate Tool, które pozwala wykorzystać technikę flash dla komputerów z możliwością automatycznego przełączenia się na javascript kiedy na urządzeniu nie zainstalowano flasha. Takie rozwiązanie umożliwia przeglądanie i obracanie produktów również na urządzeniach mobilnych (tabletach i smartphonach) bo skrypt obsługuje interfejs dotykowy, wystarczy tylko przesunąć palcem po obiekcie. Zoptymalizowany osadzony skrypt nie wywołuje popularnego efektu zamulania (spowalniania) przeglądarki na wolniejszych komputerach klienckich.