… Grafik …Informatyk …Webmaster

 

Wszystkie swoje zlecenia wykonuję jako freelancer, głównie w oparciu o umowę o dzieło.
Grafiką trójwymiarową zajmuję się od 2010 roku, początkowo wykonywałem prace studentom z różnych zakątków polski, rok później zająłem się stricte wizualizacjami. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, korzystam z coraz to nowszych technologii i uzupełniam swoją bibliotekę modeli 3D zarówno o legalne modele komercyjne jak i modele własne, wpływa to zasadniczo na czas realizacji zleceń.
Tym sposobem jestem w stanie zaoferować wykonanie zlecenia w krótszym czasie przy zachowaniu dobrej jakości.

Staram się wprowadzać do swojej oferty innowacje w dziedzinie wizualizacji. Jedną z nich są interaktywne wizualizacje produktowe, za pomocą których można zaprezentować produkt bezpośrednio na swojej stronie internetowej, odwiedzający ją klienci będą mogli nie tylko obejrzeć produkt na statycznych zdjęciach, ale również obracać nim w obu osiach.

Przygotowując się do współpracy z klientem zawsze potrafię ocenić swoje możliwości, dlatego, można liczyć na moje usługi. Dobrze wiem kiedy jestem w stanie sprostać stawianym mi zadaniom, kiedy jestem wstanie zrobić coś więcej, a kiedy lepiej sobie odpuścić. Nie znaczy to, że boje się przyjmować nowych wyzwań. Wręcz przeciwnie!

 

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Paweł Konopiński